Hallgatói lemorzsolódást megelőző összegyetemi mentorprogram

A mentoroktatókhoz és mentorhallgatókhoz bátran fordulhat minden hallgató, aki elbizonytalanodott, nehézségei akadnak a tanulásban, vizsgázásban, az egyetemi rendszerben való eligazodásban.

Az Oktatási Igazgatóság kezdeményezésére, a PTE Karrier Iroda koordinálásában oktatói és hallgatói mentorhálózat indult, amelynek célja a lemorzsolódással veszélyeztetett hallgatók személyes segítése, valamint az Egyetemen meglévő hasonló kezdeményezések összefogása. A mentorhálózat 61 fős, rendkívül elkötelezett és jól felkészült csapattal kezdte meg munkáját 2018. novemberétől: a PTE valamennyi Karáról összesen 25 fő oktató, valamint 36 hallgató kapcsolódott be. A mentorok a felmerülő problémák típusától függően konkrét információt, segítséget nyújtanak, illetve a számukra megfelelő segítségnyújtó, kompetenciafejlesztő szolgáltatás elérésében, közösségekbe való bekapcsolódásban is segítik a hallgatókat.

A mentoroktatókhoz és mentorhallgatókhoz bátran fordulhat minden hallgató, aki elbizonytalanodott, nehézségei akadnak a tanulásban, vizsgázásban, az egyetemi rendszerben való eligazodásban.

A mentorhálózat oktatói és hallgatói tagjai, Karonként:

Kar

Mentorklub e-mail cím

Név

E-mail-cím

ÁJK

ajkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Fazekasné dr. Pál Emese

pal.emese@ajk.pte.hu

Dr. Szalóki Bence

szaloki.bence@ajk.pte.hu

Dr. Vörös Eszter

voros.eszter@ajk.pte.hu

mentorhallgatók

Becze Bianka

becze.bianka@pte.hu

Burka Eszter Laura 

burka.eszter@pte.hu

Czudor Alexandra

czudor.alexandra@pte.hu

Fazekas Cintia

fazekas.cintia@pte.hu

Kiss Mátyás 

kiss.matyas@pte.hu

ÁOK

aokmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Pap Marianna

marianna.pap@aok.pte.hu

Dr. Sik Attila

sik.attila@pte.hu

mentorhallgatók

Szabó Tamás

szabo.tamas4@pte.hu

Berke Gergő

berke.gergo@pte.hu

Novotnik Erik Álmos

novotnik.erik@pte.hu
Tari Edina

tari.edina@pte.hu

KPVK

kpvkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Schnell Zsuzsanna  zsuzsischnell@gmail.com
Dr. Brachinger Tamás

brachinger.tamas@kpvk.pte.hu

mentorhallgatók

Jádi Alexandra

jadi.alexandra@pte.hu

Fabisz Elisabeth Erzsébet

fabisz.elisabeth@pte.hu

MK

mkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Gocsál Ákos

gocsal.akos@pte.hu

Dr. Bredács Alice Mária

bradacs.alice@pte.hu

mentorhallgató

Czopf Ágnes

czopf.agnes@pte.hu

BTK

btkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Gőzsy Zoltán

gozsy.zoltan@pte.hu

Dr. Szélpál Lívia Klára

szelpal.livia@pte.hu

mentorhallgatók

Androvics K. Balázs androvics.k.balazs@pte.hu
Berki Albert Alex berki.albert@pte.hu
Gáspár Tamara gaspar.tamara@pte.hu
Hont Zsanett hont.zsanett@pte.hu
Lukács Laura lukacs.laura@pte.hu
Vincze Viktória vincze.viktoria@pte.hu

ETK

 

etkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Herr Judit

judit.herr@etk.pte.hu

Pusztai Ágnes

agnes.pusztai@etk.pte.hu

Szabó László

laszlo.szabo@etk.pte.hu

Krizsán Nikolett

nikolett.krizsan@etk.pte.hu

mentorhallgatók

 

Borbély Petra

borbely.petra@pte.hu
Csanádi Luca csanadi.luca@pte.hu

Kovács Marcell István

 

kovacs.marcell.istvan@pte.hu

Kovács Sarolta

kovacs.sarolta@pte.hu

Lukács Máté

lukacs.mate@pte.hu

Szabó Bettina szabo.bettina3@pte.hu
Telek Szabolcs

telek.szabolcs@pte.hu

GYTK

gytkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Vajda Péter

vajda.peter@gytk.pte.hu

Dr. Bella Richárd

bella.richard@pte.hu

mentorhallgatók

Koloh Regina koloh.regina@pte.hu
Simon Kornélia simon.kornelia@pte.hu

KTK

ktkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Rideg András

ridega@ktk.pte.hu

Dr. Mátyás Judit

matyas@ktk.pte.hu

mentorhallgatók

Légrádi Kata

legradi.kata@pte.hu

Lempel Tamás lempel.tamas@pte.hu

Szigeti Tímea

szigeti.timea@pte.hu

Tarr Ráhel tarr.rahel@pte.hu

TTK

ttkmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Kiss Ibolya

kissi@gamma.ttk.pte.hu

Dr. Schmeller Gabriella

schg@gamma.ttk.pte.hu

mentorhallgatók

Béres András

beres.andras@pte.hu

Csirke Andrea

csirke.andrea@pte.hu

Fülöp Vivien

fulop.vivien@pte.hu

Galgóczi Klaudia

galgoczi.klaudia@pte.hu

Lukács Panna

lukacs.panna@pte.hu

Rappay Kamilla Adrienn

rappay.kamilla@pte.hu

MIK

mikmentorklub@pte.hu

mentoroktatók

Dr. Gyurák Gábor

gyurak@mik.pte.hu

Martonné Gyurász Zsuzsanna

martonzs@mik.pte.hu

mentorhallgatók

Kókai Noémi

kokai.noemi@pte.hu

Landek Nikoletta

landek.nikoletta@pte.hu

Stocker Dániel

stocker.daniel@pte.hu