Álláslehetőség: IT Menedzser

IT menedzser munkatársat keres a Pécsi Tudományegyetem Rektori Kabinet, Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Az EDUC (European Digital UniverCity, 612442) projektben résztvevő
partneregyetemek nemzetközi kapcsolati rendszereinek összehangolása, ezekből
vizualizálható, elemezhető adatbázisok létrehozása. Partneregyetemek által
létrehozandó "közös online campus" kialakításában a PTE-re delegált feladatok
elvégzése. Az E-learning rendszerek adaptálásához kapcsolódó IT feladatok
elvégzése. A PTE központi imázsához, valamint az EDUC projekthez szorosan
kapcsolódó honlapok folyamatos fejlesztése (pte.hu, international.pte.,hu,
mobilitas.pte.hu, alumni.pte.hu)

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú képesítés, vagy Egyetem: IT területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Felsőfokú (C1) angol nyelvtudás
  • Drupal tartalomkezelő és fejlesztői ismeretek.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • a projektben szereplő partnerek anyanyelvének ismerete (német, francia, olasz, cseh).
  • EU, vagy egyéb nemzetközi szervezet által finanszírozott oktatási, kutatási vagy kulturális projekt menedzsmentjében szerzett tapasztalat.
  • hallgatói tanulmányi vagy szakmai gyakorlati nemzetközi mobilitásban szerzett tapasztalat (Erasmus+ vagy azzal egyenértékű)
  • a projektben szereplő partnerek anyanyelvének ismerete (német, francia, olasz, cseh)
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • oktatásfejlesztési, oktatásszervezési területen szerzett tapasztalat vagy ehhez kapcsolódó végzettség

A pályázat benyújtásának határideje:
2020. február 12.